01. 9. 2024 16:00 hod. Radostice : Zakřany 1:4 (1:2)

Sestava: Petrovský – Kolník J., Kadlčík(79´ Smejkal), Pacek (76´ Kuře D), Krubl – Kolník M., Smíšek, Sláma (87´ Kuře Z), Johaník – Žúbor J., Paseka (46´Macalík)

Branky: Sláma Martin

První domácí utkání podzimu jsme nezačali špatně. Byli jsme lepším týmem a po několika šancích jsme se ujali vedení, kdy se střelou k tyči trefila naše nová posila Martin Sláma. Po vstřelené brance jsme se nechali ukolébat a to pro nás bylo osudové. Po dvou individuálních chybách v obraně jsme do poločasu stihli prohrávat 1:2.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně no mnoho vypracovaných šancí ztroskotalo na naši mizerné koncovce. Aby bylo dílo dokonáno tak úplně nevyšel zápas ani Ondrovi v bráně. A tak po zásluze jsme byli potrestání. Nášup 1:4 neodpovídal průběhu utkání. Dostali jsme od soupeře školu z efektivity.